Quantcast

Okazion Shitet Apartament ne Golem 40.000 €, Durres , Golem , 82 m

Reference Number
RF140972
Collocazione
States
Albania
Indirizzo
Durres , Golem
Contato
355699499401
Additional information
Titolo
Okazion Shitet Apartament ne Golem 40.000 €
Kategoria
Pushimi
Stanze da letto
3
Bagni
1
Lot Size
82 m
Garage
No
Ascensore
Kati
5
Caratteristiche proprietà
 • Scantinato
 • Piscina
 • Stanza comune
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Central Air
 • Dining Room
 • Disability Features
 • Laundry Room
 • Fireplace
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Spa/Hot Tub
Descrizione
Okazion Shitet Apartament banimi/pushimi prane Plazhit te Golemit. Apartamenti ndodhet ne nje prej zonave me te mira ne plazhin e golemit shume prane disa hoteleve me te mira ne golem si Grand Blue Fafa, Albanian Star, Diamma Kompleks etj... . Zona ku ndodhet Apartamenti eshte shum e paster dhe e qete. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 82 m2, 3+1 dhe me nje verande te bollshme. Apartamenti eshte i pamobiluar dhe i pabanuar me pare. Apartamenti gjithashtu eshte i paisur me Certifikate Pronsie.
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 1158 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Please sign in or sign up to post comments
We were unable to find the requested address (Albania, , Durres , Golem ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda