Quantcast

Plazhi Jale, Vuno, National Road 8, 60 m

Reference Number
RF385990
Collocazione
States
Albania
Indirizzo
National Road 8
Contato
00306945845875
Additional information
Titolo
Plazhi Jale, Vuno
Kategoria
Pushimi
Stanze da letto
2
Bagni
1
Lot Size
60 m
Garage
No
Ascensore
No
Caratteristiche proprietà
 • Scantinato
 • Piscina
 • Stanza comune
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Central Air
 • Dining Room
 • Disability Features
 • Laundry Room
 • Fireplace
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Spa/Hot Tub
Descrizione
Kaloni fundjaven tuaj ne Vuno.

Shtepija ofron strehim me kopshte dhe tarrace. Shtepija ka sallon, kuzhine, dhome gjumi dhe nje banjo private. Mund te shijoni pamje ne det. Shtepija eshte e pajisure me internet, aparat kafeje, frigorifer, kondicioner, etj.

Shtepija mund te strehoje 4 persona.

Per me shume persona, me shume dhoma, me pagese shtese ju lutem na njoftoni.

Per me shume info ju lutem kontaktoni.

Kaloni Pushimet juaj ne Vuno, atje ku njeriu behet nje me natyren.

Miresevini ne Vuno.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 2023 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Please sign in or sign up to post comments
We were unable to find the requested address (Albania, National Road 8) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda