Quantcast

SHITET VILË 3-KATËSHE RR. E ELBASANIT, TIRANË, Rruga e Elbasanit, 1000 m

Reference Number
RF801949
Collocazione
States
Albania
Indirizzo
Rruga e Elbasanit
Contato
0696032222
Additional information
Titolo
SHITET VILË 3-KATËSHE RR. E ELBASANIT, TIRANË
Kategoria
Banimi
Stanze da letto
13
Bagni
6
Lot Size
1000 m
Garage
Ascensore
No
Kati
1
Caratteristiche proprietà
 • Scantinato
 • Piscina
 • Stanza comune
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Central Air
 • Dining Room
 • Disability Features
 • Laundry Room
 • Fireplace
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Spa/Hot Tub
Descrizione
Shitet vilë 500 m² ndërtim + 500 m² truall. Vila është e përbërë nga 13 dhoma, 6 tualete dhe e rrethuar nga të gjtiha anët me verandë. Është e pajisur me kuzhinë funksionale , ndërsa pjesa tjetër e vilës është e pa-mobiluar. Vila është e rrethuar, me gjelbërim dhe e ndriçuar nga të gjitha anët me dritë natyrale. Në pjesën e mbrapme të vilës ndodhet një pishinë e pajisur me shezllone me pamje relaksuese. Gjendet në një zonë të qetë dhe lehtësisht të aksesueshme. Ka pamje të mrekullueshme nga vetratat në secilin kat. Për më shumë informacione na kontaktoni. 0696032222
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 970 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Please sign in or sign up to post comments
We were unable to find the requested address (Albania, , Rruga e Elbasanit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda