Quantcast

Shitje apratamenti, 53 m

Collocazione
Contato
0693622084
Additional information
Titolo
Shitje apratamenti
Kategoria
Pushimi
Stanze da letto
1
Bagni
1
Lot Size
53 m
Garage
Ascensore
Kati
3
Caratteristiche proprietà
 • Scantinato
 • Piscina
 • Stanza comune
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Central Air
 • Dining Room
 • Disability Features
 • Laundry Room
 • Fireplace
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Spa/Hot Tub
Descrizione
Shes Apartament pushimi sebashku me Bodrum. Vendodhja prane Portit te Jahteve Orikum, Vlore, 50 metra larg detit. Siperfaqja e apartamentit 53 m2 dhe siperfaqja e bodrumit 10 m2. Apartamenti shitet i mobiluar ne menyre bashkekohore me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme dhe kondicioner. Pallati ka nje siperfaqe oborri ne pronesi te banoreve ku perdoret per ambjente shplodhese dhe parkim. Objekti eshte ne proces hipotekimi. Cmimi 50,000 Euro ( i diskutueshem )
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 941 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Please sign in or sign up to post comments
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda