Quantcast

Shitet frigorifer kamioni

€ 2.800,00
Numri References
RF105514
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Beratit
Titulli
Shitet frigorifer kamioni
Kontakt
0695386338
Pershkrimi
Pershkrimi
OKAZION !!! Shitet frigorifer kamioni (benz atego 1828) me motor 3 fazor, perdoret me nafte ose me korent.Permasat jane 7.10 me 2.60 me 2.70.Mund te perdoret te montohet ne kamion ose si dhome frigoriferike.Ne gjendje shume te mire, pak ore i perdorur. I sapo ardhur nga Italia.Disponojm dhe Pedan kamioni Benz Atego 1828.Per me teper telefononi ne nr 0695386338

klaus..: 

 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 469 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Beratit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto