Quantcast

Mobileri Proda

Numri References
RF693645
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Prane Ish Expozita Sot
Titulli
Mobileri Proda
Kontakt
35569206083
Gjendja
E Re
Pershkrimi
Pershkrimi
Cilësia e lartë e mobiljeve, ndërthurja e klasikes me modernen dhe porositë sipas gustove dhe përmasave të ambientit tuaj mund të gjenden në një mobileri të vetme në Tiranë. Mobilje të standardeve Europiane me garanci 10-vjeçare dhe me materialet më cilësore në treg gjenden në mobileri PRODA pranë ish-ekspozitës Shqipëria Sot. Arredimi i çdo ambjenti sipas gustove të klientit ndërthurur dhe sugjerimet e ekspertëve për kombinimin e ngjyrave realizohet brenda pak ditësh nga mobileri PRODA. Përveç përzgjedhjes në mobiljeve në sallonin e firmës, klinetët mund të porosinin mobije edhe sipas katalogjeve, të cilat prodhohen transportohen dhe montohen në ambietet e shtëpive tuaja në një kohë rekord. Administratorja e firmës PRODA tregon eksperiencën 12 vjeçarë në treg, bashkëpunimin me firmën më të madhe të prodhimit të mobiljeve në Greqi si dhe përbërjen e materialeve dhe drurit që përdoret për prodhimin e tyre.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 8983 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Prane Ish Expozita Sot) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto