Quantcast

Apartamente dhe Shtepi Banimi Ne shitje opo me qera.

Prona për shitje ose me qira afat të gjatë
 Okazion Apartamente tek ambasada USA , Shitje
€ 109.000,00
', 'direct'));
 Okazion Apartamente tek ambasada USA , Shitje
Sponsorizuar
   
Lek 4.000.000,00
Apartment , Shitje
', 'direct'));
Apartment , Shitje
   
€ 82.000,00
Shitet Apt i Ri 2+1+Bllk (92 m2) St. i Trenit, Shitje
', 'direct'));
Shitet Apt i Ri 2+1+Bllk (92 m2) St. i Trenit, Shitje
   
€ 330,00
2+1+Bllk (80 m2) ne Bllok / Juvenilja, Qera
', 'direct'));
2+1+Bllk (80 m2) ne Bllok / Juvenilja, Qera
   
€ 330,00
2+1+2Bllk, i Madh (100 m2) Ekonomiku - Pallat i Ri, Qera
', 'direct'));
2+1+2Bllk, i Madh (100 m2) Ekonomiku - Pallat i Ri, Qera
   
€ 330,00
1+1+Bllk, Modern & i Pabanuar me Pare (Mine Pe, Qera
', 'direct'));
1+1+Bllk, Modern & i Pabanuar me Pare (Mine Pe, Qera
   
€ 85.000,00
Super Mundesi: Apt i Pabanuar me Pare 3+1+2WC+2Blk, Shitje
', 'direct'));
Super Mundesi: Apt i Pabanuar me Pare 3+1+2WC+2Blk, Shitje
   
€ 250,00
Jepet me qera 2+1 apartament te Kopshti Botanik, Qera
', 'direct'));
Jepet me qera 2+1 apartament te Kopshti Botanik, Qera
   

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto