1+1 PRANE LIQENIT TE TIRANES., Tirana, Qera

€ 650 / Në muaj
 • 2100 m
Numri References
RF183933
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Njesia administrative
Njesia Bashkiake Nr.5
Adresa
st. QEMAL STAFA, tek pasticeri Venecia
Kontakt
0697037247
Titulli
1+1 PRANE LIQENIT TE TIRANES.
Prona ne
Qera
Gjendja
E Re
Tipi
1+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
100 m
Siperfaqa totale
115 m
Tualete
2
Kati
3
Rikonstruktuar
Po
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti eshte shume komod dhe me hapsira te bollshme. Ndodhet prane hyrjes se liqenit te Tiranes, perkatesisht tek pasticeri "Venecia". Organizohet ne 1 dhome ndenje, 1 kuzhine te vecuar, 1 garderobe te vecuar, 2 tualete dhe 2 ballkone. I gjithe apartamenti eshte i pajisur me sistem ngrohje ftohje qendror. Kundrejt nje pagese ekstra mundesohet dhe nje post parkimi. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 479 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Njesia Bashkiake Nr.5, st. QEMAL STAFA, tek pasticeri Venecia, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto