Quantcast

2+1, 126 m2, tek 450 Euro tek Pazari i Ri!, Qera

€ 450,00 / Në muaj
 • 126 m
Numri References
RF819448
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Pazari i Ri
Kontakt
0695562905
Titulli
2+1, 126 m2, tek 450 Euro tek Pazari i Ri!
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
126 m
Siperfaqa totale
126 m
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartament 2+1, 126 m2, tek 450 Euro tek Pazari i Ri! Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, shume prane qendres. Pallati ndodhet prane Prokurorise se pergjithshme, eshte i organizuar ne nje sallon, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje soxhorno dhe kuzhine. Me nje siperfaqe prej 126 m2, apartamenti ka hapesire te bollshme me mobilim luks per zonen. Preferohen per nje qendrim me kohe te gjate. Te interesuarit te kontaktojne Tean per nje vizite ne prone ne numrin: +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 198 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , Pazari i Ri, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto