2 + 1 (70 m2) tek Ish Ekspozita | i Mobiluar , Qera

€ 280,00 / Në muaj
 • 170 m
Numri References
RF164907
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
ish Ekspozita - Ehw
Kontakt
0684780043
Titulli
2 + 1 (70 m2) tek Ish Ekspozita | i Mobiluar
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
70 m
Siperfaqa totale
70 m
Tualete
1
Kati
2
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Pershkrimi
Jepet me Qera Apt 2 + 1 (70 m2) tek Ish Ekspozita | i Mobiluar, me Hapesire te Mire dhe Ndricim Perfekt nga Dielli | Dritare Dopio Xham / Izolim Akustik | Shtuar me Pllake Cilesore | Ballkon | Soxhorno me Divane dhe Ndricim shume te Mire | Kuzhina me vete | Dhoma e Gjumit e Kompletuar | Tualet me Hidrosanitare te Mirembajtura | Instalimet te Gjitha Gati

Te dhenat e ndarjes:

- 1 Soxhorno
- 1 Dhoma gjumi
- 1 Kuzhine
- 1 Tualet
- 1 Korridor
- 1 Ballkone

Karakteristika:

Apartament
- 2+1
- Kati 2
- Pallat Ekzustues 70m2
- Hapesire te mire
- Me ndricim gjate gjithe kohes
- I mobiluar
- Me dritare dopio xham
- Pallati Me lulishte

SOXHORNO

- Me super ndricim
- Dritare dopio xham
- Me dalje ne Ballkon
- Shtruar me Pllaka cilesore
- Lyer me bojera cilesore

KUZHINA
- Me kondrabufe + aspirator + furre + Frigorifer
- Me tavolin + 4 karrike
- Me Ndricim te mire

DHOMA GJUMIT CIFT
- Me Krevat dopio + dollap druri per rrobat
- Me ndrcim te mire
- Me dritare dopio xham

1TUALET
- Me Hidrosanitare cilesore
- Me dush
- Me aspirator+ ajerosje natyrale
- Me Vaske

1 KORRIDOR

1 BALLKON

- Instalime Elektrike Cilesore
- Intalime Hidraulike cilesore

- Facilietet afer
- Akses Me transport publik

Cmimi: 280 Euro ose 35,000 Leke

*Paradhenie: 1.5 MUAJ

Tel ose Whatsapp: 0684780043
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 131 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, ish Ekspozita - Ehw, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto