Quantcast

2+1 (79 m2) tek St. i Trenit (Parkim) Pallat i Ri , Qera

€ 300,00 / Në muaj
 • 179 m
Numri References
RF178864
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Stacioni i Trenit - Rr. Hysen Dalliu
Kontakt
0684780043
Titulli
2+1 (79 m2) tek St. i Trenit (Parkim) Pallat i Ri
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
79 m
Siperfaqa totale
79 m
Tualete
1
Kati
3
Rikonstruktuar
Po
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Pershkrimi
2+1 (79 m2) tek Stacioni i Trenit (Mundesi Parkimi) Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner Inverter | Shtruar me Pllake Cilesore | Ndricim Perfekt | Dritare Dopio Xham + Grila | Izolim Akustik | Termoizolim | Hidroizolim | Muret e Sapo Lyer | Divane te Rinj dhe Komod | Kundarbufe Cilesore Druri | Dhome Gjumi e Kompletuar | Tualet me Hidrosanitare Cilesore | Te Gjitha Instalimet Funksionale

Q1215

Te dhenat e ndarjes:

- 1 Soxhorno
- 1 Kuzhine
- 2 Dhome gjumi
- 1 tualet
- 1 korridor
- 1 Ballkon

Karakteristika:

- Apartament 2+1
- Stacioni Trenit
- Zone e preferuar
- Kati i 2
- Me Pllake cilesore
- ME SUPER NDRICIM ( jug - Lindje,)
- lagje sigurte dhe e qete

SOXHORNO
- Me set kolltuqesh
- Me SUPER Ndricim Gjate Gjithe Kohes + dritare tek xham + Grila + Perde
- Me Pllake cilesore
- Hapesire e Madhe
- TV Samsung
- Kondicioner GREE

KUZHINA
- Me Kondrabufe
- Me Aspirator
- Me Furre
- Me Frigorifer
- Me Hapsire te mire
- Me ndricim te larte Gjate Gjithe Kohes
- Me Tav. Ngrenej +2 karrike


DHOMA GJUMIT CIFT
- 1 krevat Tek
- Dollap te Ri
- Me SUPER ndricim + dritare tek xham
- Me Pllake cilesore
- Me tapet
- Me perde
- Kondicioner

1 TUALET
- Me Hidrosanitare cilesore
- Me dush
- Me Ajerosje natyrale
- Me Lavatrice

1 KORRIDOR me dollap kepucesh

1 BALLKON

( CDO SHERBIM AFER : Market,dyqane,lokale,spitale,)

- Instalime Elektrike te reja Cilesore
- Intalime Hidraulike te reja cilesore

- Facilietet afer
- Super Akses me Transport Publik

Cmimi: 300 Euro ose 36,000 Lekë (i Diskutueshem)

Paradhenie, Garanci me pronarin: 1.5 Muaj

Tel ose Whatsapp: 0684780043
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 62 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Stacioni i Trenit - Rr. Hysen Dalliu, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto