Quantcast

2+1+Bllk, i Pabauar me Pare (110 m2) Vasil Shanto*, Qera

€ 400,00 / Në muaj
 • 1110 m
Numri References
RF198735
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Vasil Shanto (Rr. Jusuf Vrioni)
Kontakt
0684780043
Titulli
2+1+Bllk, i Pabauar me Pare (110 m2) Vasil Shanto*
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
110 m
Siperfaqa totale
110 m
Tualete
1
Kati
8
Rikonstruktuar
Po
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Pershkrimi
Jepet me Qera Apt i Pabanuar me Pare 2+1+Ballkon (110 m2) (Vasil Shanto - Rr. Jusuf Vrioni) Pallat i Ri me Ashensor | Ndertime dhe Mobilim Cilesor | Kondicioner | Shtruar me Pllake Cilesore | Ndricim Perfekt (LED) | Pamje Panoramike | Dritare Dopio Xham | Izolim Akustik | Termoizolim | Hidroizolim | Muret e Sapo Lyer | Soxhorno e Re me Kolltuqe te Rehatshme dhe me Oxhak | Kundrabufe Druri Cilesore me te Gjitha Pajisjet e Kuzhines | Dhomat e Gjumit te Kompletuara | Ballkon me Hapesire Relaksuese | Tualet me Hidrosanitare Cilesore | Instalimet te Gjitha Funksionale

Q1238

Te dhenat e ndarjes:

- 1 Soxhorno
- 1 Kuzhine
- 2 Dhome gjumi
- 1 tualet
- 1 korridor
- 1 Ballkon

Karakteristika:

- Apartament 2+1
- E PA BANUAR ME PARE
- Zone e preferuar
- Kati i 8
- Me Pllake cilesore
- ME SUPER NDRICIM ( jug - Lindje,)
- lagje sigurte dhe e qete

SOXHORNO
- Me set kolltuqesh
- Me SUPER Ndricim Gjate Gjithe Kohes + dritare tek xham + Grila + Perde
- Me Pllake cilesore
- Hapesire e Madhe
- TV Samsung
- Kondicioner GREE

KUZHINA
- Me Kondrabufe
- Me Aspirator
- Me Furre
- Me Frigorifer
- Me Hapsire te mire
- Me ndricim te larte Gjate Gjithe Kohes
- Me Tav. Ngrenej +2 karrike

DHOMA GJUMIT CIFT
- 1 krevat Tek
- Dollap te Ri
- Me SUPER ndricim + dritare tek xham
- Me Pllake cilesore
- Me tapet
- Me perde
- Kondicioner

DHOMA E GJUMIT E FEMIJEVE
- Me krevat dopio + dollap rrobash te Ri
- Me ndricim te Mire
- Pllake cileore
- Sapo lyer
- Me Dalje Ballkon

1 TUALET
- Me Hidrosanitare cilesore
- Me dush
- Me Aspirator
- Me Lavatrice

1 KORRIDOR me dollap kepucesh

1 BALLKON

( CDO SHERBIM AFER : Market,dyqane,lokale,spitale,)

- Instalime Elektrike te reja Cilesore
- Intalime Hidraulike te reja cilesore

- Facilietet afer
- Super Akses me Transport Publik

Cmimi: 400 Euro ose 49,000 Leke

Paradhenie Garanci me pronarin (1 .5 Muaj )

Tel ose Whatsapp: 0684780043
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 96 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Vasil Shanto (Rr. Jusuf Vrioni) , Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto