2+1,i mobiluar, 400 euro tek Rruga Elbasanit , Qera

€ 400,00 / Në muaj
 • 2100 m
Numri References
RF251143
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rruga Elbasanit
Kontakt
0684250414
Titulli
2+1,i mobiluar, 400 euro tek Rruga Elbasanit
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Çmimi m/2
€ 400,00
Siperfaqa
100 m
Siperfaqa totale
100 m
Tualete
2
Kati
4
Rikonstruktuar
Po
Garazh
Po
Ashensor
Po
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Jepet me Qera | Apartament 2+1,100 m2, i mobiluar, 400 euro tek Rruga Elbasanit ! Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. I organizuar ne: 1 soxhorno te madhe +1 kuzhine, 2 dhoma gjumi 2 tualete me dritare dhe 2 ballkone te vegjel. Eshte totalisht i mobiluar dhe i pershtatshem per zyra dhe banim per afat te gjate kohor. Per nje vizite ne prone kontakto Esmeralden: 0684250414
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 85 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga Elbasanit , Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto