2 + 1 Kati i Dyte i Nje Vile (Rr. Siri Kodra), Qera

€ 240,00 / Në muaj
 • 1100 m
Numri References
RF358690
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Rr. Siri Kodra/Mbrapa " Hotel Meridian"
Kontakt
0696369513
Titulli
2 + 1 Kati i Dyte i Nje Vile (Rr. Siri Kodra)
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
100 m
Siperfaqa totale
100 m
Tualete
1
Kati
2
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Pershkrimi
Me Qera Kati i Dyte i Nje Vile 3 - Kateshe (Rr. Siri Kodra/Mbrapa " Hotel Meridian") Mobilim i Mire | Oborr me Hapesir Parkimi | Super Verande e Madhe | Kondicioner | Shtruar me Pllake Cilesore | Ndricim Shume i Mire Natyral | Set Divanesh dhe Kolltuqesh | Elektroshtepiake funksionale | Sanitare te Mirmbajtura | Instalime Funksionale

Q623

Te dhenat e ndarjes:

- 2 dhoma gjumi
- Sallon + Kuzhine
- 1 tualet
- 1 Korridor
- 1 Verande Super e Madhe

Karakteristika:

- Mobilim i Mire
- Me 3 Kondicioner
- Shtruar me Pllake
- Vila Ka Oborr te Madhe per Parkim
- Me Depozite Uji
- Super Verande e Madhe
- Me Dritare + Perde

KUZHINA:

- 1 Frigorifer Funksional
- Sobe me Gaz dhe Pjanur
- Kundrabufe e Mirembajtur

SALLONI:

- Me Set Divanesh + Kolltuqe
- Tv i Thjeshte
- Shtruar me Tapeti

2 Dhomat e gjumit:

- Gjithsej jane 4 Krevat Tek
- Secila dhome me Kondicioner + Dritare
- Me Dollap te Madhe Rrobash

Tualeti:

- Me Lavatrice funksionale
- Sanitare te Mirembajtura
- Dushi " Ariston" ne gjendje shume te mire pune
- Ajrosje Natyrale

- Lehtesisht e Aksesueshme me Rrugen Kryesore
- Me Instalime Elektrike dhe . Hidraulike

Cmimi: 240 Euro
*Paradhenie: 1.5 MUAJ

Tel ose Whatsapp: 0696369513
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 212 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr. Siri Kodra/Mbrapa " Hotel Meridian", Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto