2+1 modern Yzberish, Tirana, Qera

€ 300 / Në muaj
 • 1110 m
Numri References
RF289267
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
rruga 3 Deshmoret
Kontakt
0673333381
Titulli
2+1 modern Yzberish
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
110 m
Siperfaqa totale
125 m
Tualete
1
Kati
4
Rikonstruktuar
Po
Garazh
Po
Ashensor
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet prane rruges 3 Deshmoret ne Tirane, ne zonen e Yzberishit.
Banesa shtrihet ne katin e 4-rt banim, me siperfaqe 110 m2.
Hapesira eshte e organizuar mjaft mire ne: korridor ne hyrje, sallon ndenje se bashku me kuzhinen dhe ballkon, 2 dhoma gjumi, banjo dhe ballkon i dyte.
Avantazh i prones eshte punimet cilesore te brendshme dhe mobilimi tejet komod.
Ne te do te gjeni: parket laminat cilesor, kuzhine me te gjitha pajisjet, kondicionere inverter ne cdo dhome, kolltuk i rehatshem, TV ne cdo dhome, etj. Shtepia eshte plot drite dielli dhe cdo pajisje eshte pothuajse e re. Mundesi parkimi ne pallat.
Cmimi: 300 euro/muaj Informacion: agjensi imobiliare Jona 06733 33381
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 383 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, rruga 3 Deshmoret , Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto