Quantcast

Ambient komercial,170 m2,2000 euro ne Vasil Shanto, Qera

€ 2.000,00 / Në muaj
 • 1170 m
Numri References
RF142228
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Vasil Shanto
Kontakt
0684250414
Titulli
Ambient komercial,170 m2,2000 euro ne Vasil Shanto
Prona ne
Qera
Gjendja
E Perdorur
Tipi
1+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Dyqan
Çmimi m/2
€ 2.000,00
Siperfaqa
170 m
Siperfaqa totale
170 m
Tualete
1
Kati
1
Rikonstruktuar
Po
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Jepet me qera|ambient komercial, 170 m2, 2000 euro ne Vasil Shanto! Ambjenti komercial ndodhet ne katin e pare buze rruge. Ambjenti eshte i pershtatshem per zyra ose aktivitete te ndryshme biznesi. I organizuar ne nje ambjent te madh, 1 tualet dhe 1 kopesht qe mund te shfrytezohet per kafe . Kontakto Esmeralden 0684250414
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 241 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Vasil Shanto , Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto