Quantcast

Ambjent komercial 210 m2 ,1500 eur, Ish-Ekspozita, Qera

€ 1.500,00 / Në muaj
 • 2210 m
Numri References
RF493680
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
qender te ish ekspozita
Kontakt
0699197957
Titulli
Ambjent komercial 210 m2 ,1500 eur, Ish-Ekspozita
Prona ne
Qera
Gjendja
E Re
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
210 m
Siperfaqa totale
1500 m
Tualete
2
Kati
4
Rikonstruktuar
Po
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Jepet me qera |ambjent komercial 210 m2 , 1500 euro tek Myslym Shyri. Ambjenti eshte me siperfaqe prej 210 m2 , ne katin e katert te nje pallati te ri . Mund te jepet per aktivitete te ndryshme si zyra juridike, loboratore apo klinika mjekesore . Gjithashtu ambjenti eshte i pershtatshem dhe per call center. Ne funksion te ambjentit eshte dhe nje ashensor personal dhe dy tualete.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 185 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , qender te ish ekspozita, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto