Quantcast

Apartament 1+1 i mobiluar, te "Shkolla Kuqe&, Qera

€ 300,00 / Në muaj
 • 160 m
Numri References
RF124406
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Adresa
Rruga "Thanas Ziko", afer te "Shkolla Kuqe"
Kontakt
0694370227
Titulli
Apartament 1+1 i mobiluar, te "Shkolla Kuqe&
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
1+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
60 m
Siperfaqa totale
60 m
Tualete
1
Kati
4
Rikonstruktuar
Po
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Komente për çmimin:
I PaDiskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet në katin e katërt (jo i fundit) të një pallati ekzistues, i lokalizuar në afërsi te “Shkolla Kuqe”. Ka me pak se 2 vjet që apartamenti është rikonstruktuar totalisht, duke u ripropozuar me një tjetër organizim hapësinor.
Hyrja në apartament të orjenton drejt zonës së ditës me divan komodë, ambjent gatimi te ndricuar natyralisht dhe ambjent ngrënie të ndërthurur në menyrë harmonike. Dhoma e gjumit me krevat matrimonial dhe dollap të madh ofron hapësira komode dhe funksionale. Apartamenti shërbehet nga një tualet me dritare, gabine dushi, hidro-sanitare cilësore.
Të gjitha ambjentet janë të mobiluara me shije dhe ne harmoni me njëra-tjetrën.
Orjentimi drejt Jug-ut i jep apartamentit një vlerë të shtuar duke gëzuar dritën natyrale përgjate harkut ditor.
Dhurojini vetes dhe familjes suaj një jetesë komode në këtë apartament të dashur dhe familjar. Nxitoni për një vizitë në pronë!
Na kontaktoni: 0694370227
HABITAT Real Estate Experts,Orari 09.00-21.00
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 59 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Rruga "Thanas Ziko", afer te "Shkolla Kuqe", Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto