Apartament 1+1 me Qera/ 21 Dhjetori., Tirana, Qera

€ 320 / Në muaj
 • 175 m
Numri References
RF106975
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
21 dhjetori , mbrapa hotel mondial
Kontakt
0695747210
Titulli
Apartament 1+1 me Qera/ 21 Dhjetori.
Prona ne
Qera
Gjendja
E Re
Tipi
1+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
75 m
Siperfaqa totale
75 m
Tualete
1
Kati
2
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Komente për çmimin:
I PaDiskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Jepet apartament 1+1 me qera 75m2 mbrapa Hotel Mondial. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi , 1dhome ndenje, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, kati i 2, dhe eshte ne gjendje te re e sapoperfunduar me kushte bashkekohore. Jepet vetem per familjare me afat te gjate kohor.
Cmimi: 320 euro
Per me shume info mund te na kontaktoni ne numrin 0695747210 ose na shkruani ne adresen tone te emailit [email protected]
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 277 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, 21 dhjetori , mbrapa hotel mondial, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto