Apartament 1 + 1 me qera ne qender te Tiranes, Qera

€ 500,00 / Në muaj
 • 120 m
Numri References
RF374389
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
rruga e Durresit
Kontakt
0673333382
Titulli
Apartament 1 + 1 me qera ne qender te Tiranes
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
1+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
120 m
Siperfaqa totale
120 m
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Banesa ndodhet ne rrugen e Durresit, shume prane qendres se Tiranes dhe rruges se Kavajes.
Ajo shtrihet ne katin e VI-te te nje pallati te ri dhe me ashensor.
Siperfaqja prej 120 m2 eshte organizuar ne: sallon te bollshem ndenje, kuzhine pak e vecuar, dhome matrimoniale, tualet dhe verande e mrekullueshme.
Banesa eshte e mobiluar me nje stil bashkekohor, dekoruar me ndricues te varur, dhoma eshte mjaft e kendshme dhe veranda eshte plot lule e shilarese per tu relaksuar.
Avantazh eshte vendndodhja ne nje zone mjaft qendrore duke mos munguar asnje facilitet, sherbim apo argetim.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 219 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , rruga e Durresit, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto