Quantcast

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Kodra e Diellit, Qera

€ 350,00 / Në muaj
 • 165 m
Numri References
RF754081
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
rruga Kodra e Diellit
Kontakt
0673333382
Titulli
Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Kodra e Diellit
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
1+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
65 m
Siperfaqa totale
65 m
Tualete
1
Kati
2
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti shtrihet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
Ndërtesa ndodhet në rrugen Kodra e Diellit, pas nenkalimit te ures ne zonen e Komunes se Parisit.
Banesa ka nje siperfaqe prej 65m2 dhe eshte e organizuar ne sallon ndenje, kuzhine, dhome matrimoniale dhe verande e kendshme.
Prona është e shtruar me parket cilesor, mobilimi eshte i paperdorur e mjaft komod dhe eshte arreduar ne menyre moderne.
Eshte i pajisur me 2 kondicionere per ngrohje e ftohje dhe ka pamje te bukur te Kopshtit Botanik.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 376 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, rruga Kodra e Diellit, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto