Apartament 1 + 1 me qera ne zonen e 21 Dhjetorit , Tirana, Qera

€ 500 / Në muaj
 • 165 m
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
rruga Frederik Shiroka
Kontakt
0673333382
Titulli
Apartament 1 + 1 me qera ne zonen e 21 Dhjetorit
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
1+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
65 m
Siperfaqa totale
65 m
Tualete
1
Kati
3
Rikonstruktuar
Po
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti gjendet ne katin e III-te te nje pallati te ri dhe me ashensor.
Pallati gjendet ne rrugen Frederik Shiroka, ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane.
Banesa ka siperfaqe 65m2 dhe eshte e organizuar ne sallon ndenje me ambjent gatimi e ngrenie, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
Prona eshte e pajisur me 2 kondicionere dhe eshte mobiluar e arreduar me shume kujdes e ne menyre moderne.
Zona ofron cdo sherbim qe ju nevojitet, si dhe eshte prane me rruget kryesore si ajo Kavajes, Durresit etj
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 153 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, rruga Frederik Shiroka , Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto