Quantcast

Apartament 1 + 1 me qera ne zonen e Brrylit, Qera

€ 250,00 / Në muaj
 • 160 m
Numri References
RF205071
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Bulevardi Zhan D`Ark
Kontakt
0673333382
Titulli
Apartament 1 + 1 me qera ne zonen e Brrylit
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
1+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
60 m
Siperfaqa totale
60 m
Tualete
1
Kati
3
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti gjendet ne Bulevardin Zhan D`Ark, ne zonen e Brrylit ne Tirane.
Shtrihet ne katin e III-te te nje pallati relativisht te ri, ndertuar ne vitin 2002.
Siperfaqja prej 60 m2 organizohet ne: sallon ndenje, aneks gatimi, dhome matrimoniale, tualet dhe korridor.
Banesa ofron mobilim bashkekohor, eshte e pajisur me te gjitha pajisjet elektroshtepiake te nevojshme; si dhe eshte plot ndricim natyral.
Cmimi 30000 leke/muaj
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 109 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Bulevardi Zhan D`Ark, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto