Quantcast

Apartament 1 + 1 me qera prane Ish-Ekspozites, Qera

€ 300,00 / Në muaj
 • 150 m
Numri References
RF100734
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Bulevardi Gjergj Fishta
Kontakt
0673333382
Titulli
Apartament 1 + 1 me qera prane Ish-Ekspozites
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
1+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
50 m
Siperfaqa totale
50 m
Tualete
1
Kati
>10
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet ne Bulevardin Gjergj Fishta, ne zonen e Ish-Ekspozites ne Tirane.
Ai shtrihet ne katin e XII-te te nje pallati te ri, me ashensor dhe siguri maksimale.
Siperfaqja prej 50m2 organizohet ne ambient ndenje, aneks gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
Banesa ofrohet e mobiluar me nje kend te bardhe e komod, dhome gjumi cilesore; e kondicioner per ngroheje e ftohje.
Vlen per tu permendur pamja fantastike e clodhese e ballkonit.
Zona ka afersi te konsiderueshme me Myslym Shyri, Blloku dhe 21 dhjetorin.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 241 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Bulevardi Gjergj Fishta, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto