Quantcast

Apartament 1+1 me QIRA - Kompleksi "Magnet&qu, Qera

€ 350,00 / Në muaj
 • 180 m
Numri References
RF140379
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Kompleksi "Magnet"- Pallati "Ara"
Kontakt
0694370227
Titulli
Apartament 1+1 me QIRA - Kompleksi "Magnet&qu
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
1+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
80 m
Siperfaqa totale
80 m
Viti ndertimit
2017
Tualete
1
Kati
5
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Komente për çmimin:
I PaDiskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartament 1+1 me QIRA totalisht i mobiluar

Shijoni Tiranën nga një tjetër dimension: zgjidhni të jetoni në një apartament pjesë të një rezidence të projektuar nga arkitekti me famë botërore Daniel Libeskind. Eksperienca do të jetë unike!

Apartamenti ndodhet në katin e 5-të në Kompleksin “Magnet”, një kompleks rezidencial plot dritë dhe hapësira, arkitekturë moderne dhe standarte të larta bashkëjetese.
Apartamenti propozohet totalisht mobiluar: një korridor hyrës të orienton drejt sallës në të cilën shkrihen harmonikisht këndi i ndenjes, këndi i gatimit (me lavastovilje) dhe ngrënia. Nga salla kemi akses ne një ballkon i cili shoqëron në menyrë organike të gjithë gjatesinë e apartamentit. Dhoma e gjumit matrimoniale ofron hapësirën e nevojshme dhe është e ndricuar nga një vetratë me akses në ballkon. Apartamenti shërbehet nga një tualet me dritare, me pllaka dhe hidro-sanitare të përzgjedhura.
Hapësirat në korridor propozohen të mobiluara me dollapë garderobë dhe lavatrice.
Propozojeni këtë pronë edhe tek miqtë tuaj të huaj që do të jetojnë në Tiranë për një ose me shumë vjet.

Na kontaktoni për një vizitë në pronë: ☎️0694370227
HABITAT Real Estate Experts,Orari 09.00-21.00
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 88 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Kompleksi "Magnet"- Pallati "Ara", Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto