Quantcast

Apartament 1+1 me qira tek Rruga e Kavajes, Qera

€ 350,00 / Në muaj
 • 80 m
Numri References
RF211198
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
tek Kompleksi Delijorgji.
Kontakt
0698080800
Titulli
Apartament 1+1 me qira tek Rruga e Kavajes
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
1+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
80 m
Siperfaqa totale
80 m
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Jepet me qira apartament 1+1 tek Rruga e Kavajes.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe me te preferuara ne Tirane , ne katin e dyte te banimit .
I mobiluar ne menyre cilesore dhe komode dhe i mireorganizuar me : hapesire te bollshme salloni, dhome gjumi , tualet .
Siperfaqja totale e baneses: 80m2.
Cmimi okazion i qirase: 350 euro.
Per me teper informacion apo per te vizituar pronen ju lutem kontaktoni: 0698080800
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 279 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, tek Kompleksi Delijorgji., Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto