Quantcast

Apartament 2+1, 116 m2, 450 euro tek Ish-Ekspozita, Qera

€ 450,00 / Në muaj
 • 116 m
Numri References
RF202432
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
qender te ish-ekspozita
Kontakt
0699197957
Titulli
Apartament 2+1, 116 m2, 450 euro tek Ish-Ekspozita
Prona ne
Qera
Gjendja
E Re
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
116 m
Siperfaqa totale
116 m
Viti ndertimit
2006
Kati
4
Rikonstruktuar
Po
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Jepet me qera| Apartament 2+1 , 116 m2 , 450 euro te ish - Ekspozita. Apartamenti eshte ne nje nga vendet me te kerkuara pasi ndodhet prane Gjykates se Rrethit Tirane ne nje pallat te ri. Eshte bosh i pamobiluar , ka dy kondicionere . Apartamenti ka 2 tualete dhe 2 ballkone si dhe 1 depo. Ka nje koridor shperndares dhe nje hapesire te konsiderueshme dhe me shume drite. Jepet per zyra te ndryshme juridike apo per klinika mjekesore.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 288 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , qender te ish-ekspozita, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto