Apartament 2+1, 96 m2 , 320 euro ne Bllok, Qera

€ 320,00 / Në muaj
 • 296 m
Numri References
RF208072
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
ne Bllok
Kontakt
0699197957
Titulli
Apartament 2+1, 96 m2 , 320 euro ne Bllok
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
96 m
Siperfaqa totale
96 m
Viti ndertimit
1968
Tualete
2
Kati
3
Rikonstruktuar
Po
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Komente për çmimin:
I PaDiskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Qera | Jepet me qera apartament 2+1 ne Bllok . Hyrja eshte ne katin e trete te nje pallati 5-katesh i cili ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar . Akses ne te gjitha linjat e transportit dhe sherbimeve sociale.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 203 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , ne Bllok, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto