Quantcast

Apartament 2 + 1 me qera prane Kullave Binjake, Qera

€ 850,00 / Në muaj
 • 2110 m
Numri References
RF211543
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
rruga Donika Kastrioti
Kontakt
0673333382
Titulli
Apartament 2 + 1 me qera prane Kullave Binjake
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
110 m
Siperfaqa totale
110 m
Tualete
2
Rikonstruktuar
Po
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet shume prane Bulevardit Deshmoret e Kombit dhe zones se Bllokut ne Tirane.
Ky apartament prej 110m2 shtrihet ne katin e VII-te te nje pallati cilesor e me ashensor.
Banesa eshte e organizuar ne korridor ne hyrje, sallon ndenje me ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe verande me pamje te mrekullueshme te piramides.
Ne sallon ka nje kend mjaft komod e te kendshem, dhe nuk mungojne detaje te vecante zbukurues.
Eshte e pajisur me sistem ngrohje chiller dhe kaldaje ne te njejten kohe.
Kjo eshte nje zone prestigjoze, duke pasur ne afersi Ambasaden e Kosoves, Kullat Binjake, restorante luksoze etj.

 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 227 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, rruga Donika Kastrioti, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Shkruaj Raportin Tend
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto