Apartament 2 + 1 me qera prane Liqenit, Tirana, Qera

€ 550 / Në muaj
 • 2117 m
Numri References
RF281074
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
rruga Sami Frasheri
Kontakt
0673333382
Titulli
Apartament 2 + 1 me qera prane Liqenit
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
117 m
Siperfaqa totale
117 m
Tualete
2
Kati
4
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti gjendet ne katin e IV-rt te nje pallati te ri dhe me ashensor.
Ky pallat pozicionohet ne rrugen Sami Frasheri, shume prane qendres Nobis dhe Liqenit Artificial ne Tirane.
Hapesira e brendshme prej 117m2 eshte e organizuar ne: sallon ndenje dhe ambjent gatimi e ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1ballkon.
Apartamenti ka kolltuqe lekure, eshte i pasjisur me cdo pajisje elektroshtepiake te nevojshme dhe njera nga dhomat ka tualet brenda.
Zona eshte e preferuar ne saje te afersise me zonen e Bllokut dhe njekohesisht me liqenin.


Share on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 309 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, rruga Sami Frasheri, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto