Apartament 2 + 1 me qera prane rruges se Elbasanit, Qera

€ 600,00 / Në muaj
 • 2100 m
Numri References
RF166739
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
rruga Faik Konica
Kontakt
0673333382
Titulli
Apartament 2 + 1 me qera prane rruges se Elbasanit
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
100 m
Siperfaqa totale
100 m
Tualete
2
Kati
5
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Banesa gjendet ne rrugen Faik Konica, prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri dhe shte i organizuar ne korridor ne hyrje, ambient ndenje se bashku me aneksin e gatimit dhe tryezen e ngrenies, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone ku njeri ka pamje teper relaksuese.
Ne te gjenden kolltuqe lekure, eshte pjeserisht me parket dhe ka te instaluar ngrohje qendrore sebashku me kondicioneret.
Zona eshte shume e preferuar ne saje te ajrit te paster dhe njekohesisht eshte zone qendrore.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 474 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , rruga Faik Konica, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto