Apartament 2+1 me qera / Qender., Tirana, Qera

€ 300 / Në muaj
 • 187 m
Numri References
RF681981
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga Sulejman Pasha , mbrapa Cirkut
Kontakt
0695747210
Titulli
Apartament 2+1 me qera / Qender.
Prona ne
Qera
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
87 m
Siperfaqa totale
87 m
Tualete
1
Kati
5
Rikonstruktuar
Po
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Komente për çmimin:
I PaDiskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Jepet apartament 2+1me qera mbrapa cirkut te Rr. Sulejman Pasha. Apartamenti ka nje siperfaqe 87m2 dhe eshte i organizuar ne 2dhoma gjumi , 1 sallon + ambjent gatimi , 1tualet dhe 1ballkon. Ka 2 kondicionere dhe jepet totalisht i mobiluar .
Kati: 5 pa ashensor
Cmimi: 300euro
Per me shume info mund te na kontaktoni ne numrin 0695747210 ose na shkruani ne adresen tone te emailit [email protected]
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 165 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Rruga Sulejman Pasha , mbrapa Cirkut, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto