Quantcast

Apartament 2 + 1 me qira ne rrugen Myslym Shyri, Qera

€ 500,00 / Në muaj
 • 180 m
Numri References
RF212732
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
rruga Him Kolli
Kontakt
0673333382
Titulli
Apartament 2 + 1 me qira ne rrugen Myslym Shyri
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
80 m
Siperfaqa totale
80 m
Tualete
1
Kati
4
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti gjendet ne katin e IV-rt te nje pallati te ri e me 2 ashensore.
Ky pallat pozicionohet ne rrugen Him Kolli, shume prane rruges Myslym Shyri dhe prane rruges se Kavajes.
Hapesira e brendshme prej 80m2 eshte e organizuar ne: dhome ndenje me ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkone.
Banesa eshte mobiluar ne menyre komode e me kolltuqe te rehatshem, si dhe eshte e pajisur me kondicionere per ngrohje e ftohje.
Zona eshte mjaft e preferuar per banim.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 293 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, rruga Him Kolli, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto