Quantcast

Apartament 2 + 1 me qira prane 21 Dhjetorit, Qera

€ 500,00 / Në muaj
 • 180 m
Numri References
RF734733
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
rruga Kavajes
Kontakt
0673333382
Titulli
Apartament 2 + 1 me qira prane 21 Dhjetorit
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
80 m
Siperfaqa totale
80 m
Tualete
1
Kati
6
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti gjendet ne katin e VI-te te nje pallati te ri e me 2 ashensore.
Ky pallat pozicionohet ne rrugen e Kavajes, shume prane 21 Dhjetorit ne Tirane.
Hapesira e brendshme prej 80m2 eshte e organizuar ne: dhome ndenje, ambient gatim-ngrenie, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Ajo qe bie vecanerisht ne sy eshte dhoma matrimoniale teper komode dhe e kendshme, kolltuqet ne dhomen e ndenjes jane mjaft te rehatshme; dhe ne shtepi nuk mungojne kondicioneret per ngrohje e ftohje.
Zona eshte mjaft qendrore dhe ju mundeson sherbime nga me te ndryshmet.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 300 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, rruga Kavajes, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto