Quantcast

Apartament 2 + 1 me qira prane Qendres, Qera

€ 600,00 / Në muaj
 • 2110 m
Numri References
RF947108
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Bulevardi Zogu I
Kontakt
0673333382
Titulli
Apartament 2 + 1 me qira prane Qendres
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
110 m
Siperfaqa totale
110 m
Tualete
2
Kati
4
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet ne Bulevardin Zogu i Pare, shume prane Qendres se Tiranes.
Ai shtrihet ne katin e 4-t, te nje pallati me ashensor dhe administrim.
Pallati ndodhet ne nje nga zonat me te njohura te Tiranes prane Ministris se Drejtesise, Martenitetit te Vjeter dhe Fakultetit te Shkencave te Natyres.
Siperfaqja prej 110 m2 organizohet ne: sallon ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon.
Banesa ofron mobilim bashkekohor, kuzina eshte e pajisur me te gjithe elektroshtepiaket e nevojshme dhe cdo dhome ka kondicioner per ngrohje e ftohje.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 293 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Bulevardi Zogu I, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto