Apartament 2 + 1 prane qendres Kristal , Tirana, Qera

€ 300 / Në muaj
 • 100 m
Numri References
RF901939
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
rruga Bill Klinton
Kontakt
0673333382
Titulli
Apartament 2 + 1 prane qendres Kristal
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
100 m
Siperfaqa totale
100 m
Kati
3
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti gjendet ne katin e III-te nje pallati te ri, mjaft cilesor dhe me cdo sherbim ne katet e poshtme.
Ky pallat pozicionohet buze rruges Bill Klinton, tek mbikalimi i Unazes se re.
Hapesira e brendshme prej 100m2 eshte e organizuar ne: sallon ndenje dhe ambient gatim-ngrenie, 2 dhoma gjumi, 1 banjo dhe 2 ballkone.
Apartamenti ofrohet i mobiluar, ka kolltuqe te rehatshem dhe kuzhine mjaft cilesore.
Ka orientim shume te mire qe i mundeson ndricim dhe ngrohtesi sikunder eshte i pajisur dhe me kondicioner.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 440 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, rruga Bill Klinton, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto