APARTAMENT 3+1 ME QERA, 140 m2, tek 21 Dhjetori, Qera

€ 450,00 / Në muaj
 • 2140 m
Numri References
RF182718
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Titulli
APARTAMENT 3+1 ME QERA, 140 m2, tek 21 Dhjetori
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
3+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
140 m
Siperfaqa totale
140 m
Tualete
2
Kati
5
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Rruga Frederik Shiroka, rreth 50 m mbi bar Oslon, japim me Qera Apartament Kati 5 me Ashensor, Soxhorno e madhe, Ambjent Gatimi dhe ngrenie, 3 Dhoma, 2 Tualete, Ballkon. 140 m2.
Zona ka ne afersi te gjitha sherbimet. Mund te shtohet mobilim sipas kerkeses.

I mobiluar. Qeraja 450 Euro ne muaj.
Preferohen punonjes te kompanive dhe institucioneve te huaja.

Tel. 069 77 63 141 - Albaprona
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 79 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto