Quantcast

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen e Elbasanit, Qera

€ 1.000,00 / Në muaj
 • 2204 m
Numri References
RF163894
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
rruga Elbasanit
Kontakt
0673333382
Titulli
Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen e Elbasanit
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
3+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
204 m
Siperfaqa totale
204 m
Tualete
2
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet në rrugen e Elbasanit, shume prane Ambasades Amerikane, Italiane si dhe Qendres se Tiranes.
Ai shtrihet ne katin e IX-te te një pallati mjaft cilesor buze rruge, me ashensore, administrim dhe roje.
Sipërfaqja prej 204m2 eshte e organizuar ne korridor ne hyrje, sallon te bollshem ndenje, kuzhine me vete, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verande prej 35m2.
Ne ambientin e dites do te gjeni kolltuqe tejet komode e dhomat e gjumit jane mjaft cilesore dhe kane dysheke te rinj e te paperdorur me pare.
Nuk mungojne kondicioneret per ngrohje e ftohje.
Zona eshte nga me te mirat duke ju ofruar keshtu fasilitete, vende argetimi etj.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 420 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, rruga Elbasanit, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto