Quantcast

Apartament luksoz 1+1 i mobiluar me QIRA, Qera

€ 400,00 / Në muaj
 • 169 m
Numri References
RF177380
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rezidenca Kodra Diellit 1
Kontakt
0694370227
Titulli
Apartament luksoz 1+1 i mobiluar me QIRA
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
1+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
69 m
Siperfaqa totale
69 m
Tualete
1
Kati
3
Rikonstruktuar
Po
Garazh
Po
Ashensor
Jo
Komente për çmimin:
I PaDiskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Nëse jeta në qytet për ju është kaotike dhe keni nevojë të jetoni në qetësi dhe ajër të pastër, atëherë ngjituni në rezidencën Kodra e Diellit dhe ndihuni komodë!
HABITAT ju propozon!
Apartamenti ndodhet në katin e 3-të banim në një objekt rezidencial brenda në rezidencën “Kodra e Diellit 1”. Një korridor hyrës të lidh me ambjentet e tjera të apartamentit: salla e madhe me divanë komodë prej lekurë ndricohet nga një vetratë e cila ofron pamje fantastike nga qyteti i Tiranës. Në po të njëjtin ambjent gërshetohet dhe këndi i gatimit dhe i ngrënies. Dhoma matrimoniale me krevat dopio dhe dollap te bollshëm ka akses në një ballkon i cili është vërtetë një vlerë e shtuar për këtë apartament. Në korridor ndodhet dhe tualeti i kompletuar me kabinë dushi. Apartamenti është totalisht i mobiluar, disponon dy kondicionerë, televizor, lavatrice.
Na kontaktoni për një vizitë në pronë: 0694370227
HABITAT Real Estate Experts, Orari 09.00-21.00
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 141 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rezidenca Kodra Diellit 1, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto