APARTAMENT ME QERA 3+1 TEK BLLOKU!, Tirana, Qera

€ 570 / Në muaj
 • 1110 m
Numri References
RF668610
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Njesia administrative
Njesia Bashkiake Nr.5
Adresa
Rr. Vaso Pasha, BLLOKU
Kontakt
0697037247
Titulli
APARTAMENT ME QERA 3+1 TEK BLLOKU!
Prona ne
Qera
Gjendja
E Re
Tipi
3+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
110 m
Siperfaqa totale
110 m
Tualete
1
Kati
5
Rikonstruktuar
Po
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Jepet apartament me qera 3+1 tek zona e bllokut ne rr. Vaso Pasha. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome e pershtatshme per zyre, 1 sallon te madh, 1 tualet, 1 depo, dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i investuar me mobilim bashkkohor dhe ndodhet ne katin e 5-te. Per me shume informacion na kontaktoni!
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 439 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Njesia Bashkiake Nr.5, Rr. Vaso Pasha, BLLOKU, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto