Quantcast

Apartament me qera ditore, Qera

€ 30,00 / Nata
 • 2105 m
Numri References
RF176423
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rruga Don bosko
Kontakt
0684089529
Titulli
Apartament me qera ditore
Prona ne
Qera
Gjendja
E Re
Lloji Qeras
Nata
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
105 m
Siperfaqa totale
105 m
Viti ndertimit
2019
Tualete
2
Kati
7
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Komente për çmimin:
I PaDiskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartament me qera ditore teper luksos dhe me te gjitha komoditetet e nevojshme. Dy dhoma gjumi, kater krevat gjithsej, dy tualete, ballkon. Jepet me qera ditore 30 euro nata.

TEL: 0684089529 (mundesisht whats up)
Faleminderit !
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 389 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga Don bosko, Nata) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto