apartament me qira , Qera

€ 400 / Në muaj
 • 291 m
Numri References
RF177758
Lokaliteti
Njesia administrative
Njesia Bashkiake Nr.1
Adresa
blv bajram curri 296
Kontakt
00393779502944
Titulli
apartament me qira
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
91 m
Siperfaqa totale
100 m
Viti ndertimit
2003
Tualete
2
Kati
3
Rikonstruktuar
Po
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartament me siperfaqe 100,00 m2, vendodhje (berryli) Tirane , lidhet shume mire me arteriet e qytetit per sherbimin publik, apartamenti ndodhet ne katin e 3 te pallatit 7 katesh. Pallati eshte i restauruar totalisht me izolim termik. Ne katin e nendheshem te pallatit ekziston supermarketi dhe ne krahe te tije parkim privat dhe i lire. Pamje te lire vizive dhe panoramike nga krahu i lanes.
Apartamenti ka dyer dhe dritare te reja pvc-je me izolim termik dhe akustik, 3 kondicionere, 3 televizore dhe i arreduar totalisht dhe e sapo lyer.
Apartamenti ka :
- 2 dhoma gjumi
-2 banjo me dritare
- 2 korridore
-2 ballkone
- guzhinen dhe soxhornon ne ambjent unik

Te gjitha ambjentet kane drite natyrale dhe lihen qiradhenesit ne statusin qe shihen ne fotografi, i arreduar dhe i korreduar.

Cmimi i qirase mujore eshte 400 euro i diskutueshem.

Apartamenti nuk eshte dhene me pare me qira.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1231 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Njesia Bashkiake Nr.1, blv bajram curri 296, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto