Quantcast

apartament me qira , Qera

€ 350,00 / Në muaj
 • 291 m
Numri References
RF177758
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
blv bajram curri 296 -(brryli) -350 euro- PRIVAT
Kontakt
00393779502944
Titulli
apartament me qira
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
91 m
Siperfaqa totale
100 m
Viti ndertimit
2003
Tualete
2
Kati
3
Rikonstruktuar
Po
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartament me siperfaqe 100,00 m2, me vendodhje strategjike ne territor, afer qendres se Tiranes (berryli), lidhet shume mire me arteriet e qytetit per sherbimin publik, apartamenti ndodhet ne katin e 3 te pallatit 7 katesh. Pallati eshte i restauruar totalisht me izolim termik. Ne katin e nendheshtme te pallatit ekziston supermarketi dhe ne krahe te tije parkim privat dhe i lire. Pamje te lire vizive dhe panoramike nga krahu i lanes.
Apartamenti ka dyer dhe dritare te reja pvc-je me izolim termik dhe akustik, 3 kondicionere, 3 televizore dhe i arreduar /korreduar totalisht dhe e sapo lyer.
Apartamenti ka :
- 2 dhoma gjumi
-2 banjo me dritare
- 2 korridore
-2 ballkone
- guzhinen dhe soxhornon ne ambjent unik

Te gjitha ambjentet kane drite natyrale dhe lihen qiramarresit ne statusin qe shihen ne fotografi.

Cmimi i qirase mujore eshte 370 euro. Apartamenti jepet per here te pare me qira.
Kontakti eshte direkt me pronarin e prones.
________________________________________________________
L'appartamento con superficie 100 m2 è situato in posizione strategica nel territorio, vicino al centro di Tirana (brryli), molto ben collegato con le arterie della città per il servizio pubblico, l'appartamento si trova al 3 ° piano del palazzo di 7 piani. Il palazzo è completamente ristrutturato con isolamento termico. Un supermercato si trova al piano seminterrato dell'edificio e accanto ci sono parcheggi privati e gratuiti. Vista panoramica libera dal lato del fiume Lana. L'appartamento ha nuovi infissi in PVC con isolamento termico e acustico, 3 condizionatori d'aria, 3 televisori, ed è completamente arredato e pitturato di recente.
L'appartamento ha:
- 2 camere da letto
- 2 bagni con finestre
- 2 corridoi
- 2 balconi
- la cucina e il soggiorno sono in un ambiente unico

Tutti gli ambienti hanno luce naturale e si danno al locatore nello stato che si vedono alle foto.
Il prezzo di affitto mensile è di 370 euro. Appartamento non è mai stato dato in affitto prima d'ora
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 6272 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, blv bajram curri 296 -(brryli) -350 euro- PRIVAT, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto