Apartament me Qira:, Qera

€ 350,00 / Në muaj
 • 75 m
Numri References
RF184409
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Rruga e Kavajës, Tiranë 1001, Albania
Kontakt
0694030502
Titulli
Apartament me Qira:
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
75 m
Siperfaqa totale
75 m
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Pershkrimi
Jepet apartament me qira ne zonen e Rruges se Kavajes. Apartamenti ka siperfaqe 75 m2, i tipit 2+1, perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, tualet, ballkon. Ky apartament ndodhet ne nje pallat egzistues, kati 2, i mobiluar, permban sistem ngrohje dhe ka orientim veri-perendim. Cmimi 350 euro/muaj.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 497 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , Rruga e Kavajës, Tiranë 1001, Albania, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto