Apartament Modern me Qera, Qera

€ 450,00 / Në muaj
 • 180 m
Numri References
RF131769
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Rruga Hasan Banja 2
Kontakt
00355694602086
Titulli
Apartament Modern me Qera
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
80 m
Siperfaqa totale
100 m
Viti ndertimit
2017
Tualete
1
Kati
3
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Po
Ashensor
Jo
Komente për çmimin:
I PaDiskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Sauk (Tirane) prane policise ushtarake jepet me qira kati i tret i nje ville private kater kateshe, me Sip. 80 m2.

E sapondertuar, me cilesi dhe perkujdesje te vecante duke i kushtuar rendesi cdo detaji.
Ndodhet vetem 8 min nga qendra dhe 5 min nga TEG.
Apartamenti ka 2 dhoma gjumi ,Songjorno e madhe, 1 tualete ,3 ballkone, edhe vend per makine.

Vila ndodhet ne nje zone shum te qete , me pamje te hapur dhe bukur perpara,nje zone e zhvilluar kohet e fundit.
Ka nje infrastukture te rregullt dhe te organizuar mjaft mire.

Apartamenti eshte i shtruar me parket. Ka te instaluar sistem ngrohje Pelet
Vila nga jasht eshte e pajisur me system kamera, porte te madhe me telekomande,garazh me telekomande etj.
Mund te jepet edhe e gjith Vila me qira me te 3 hyrjet ( per cmimin e te gjith Viles na Kontatoni)

Jepet per banim dhe aktivitete biznesi te ndryshme qe nevojiten ne kete zone.


Cmimi 390 euro
Per me shume info ‭+41 75 413 96 44‬
Mail: [email protected]
Per vizita : +355 69 460 2086
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 602 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , Rruga Hasan Banja 2, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto