Apartament ne vile, me qera tek Oxhaku ne Tirane, Qera

€ 320,00 / Në muaj
 • 190 m
Numri References
RF867648
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
rruga Zihni Sako
Kontakt
0673333382
Titulli
Apartament ne vile, me qera tek Oxhaku ne Tirane
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
90 m
Siperfaqa totale
90 m
Tualete
1
Kati
2
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Banesa gjendet ne rrugen Zihni Sako, ne zonen e Oxhakut, shume prane Shkolles se Bashkuar ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile dhe eshte i organizuar ne sallon te bollshem, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, 4 ballkone dhe lavanteri enkas per larjen e tharjen e rrobave.
Mobilimi eshte bashkekohor, dhomat jane cilesore dhe ka shume drite natyrale ne tere shtepine. Sigurisht nuk mungojne dhe kondicioneret ne shumicen e ambienteve.
Rreth saj ka oborr plot peme e gjelberim.

Cmimi: 40’000 lek/muaj
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 577 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , rruga Zihni Sako, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto