Apartament, Tirana, Qera

Lek 35.000 / Në muaj
 • 2130 m
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Njesia administrative
Njesia Bashkiake Nr.5
Adresa
Rr Irfan Tomini, ish stacioni i fundit Tirana e Re, (Ish parku autobuzave)
Kontakt
0696899789
Titulli
Apartament
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
3+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
130 m
Siperfaqa totale
130 m
Viti ndertimit
1996
Tualete
2
Kati
4
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti eshte i mobiluar dhe nuk ka nevoje per investime shtese. Apartamenti ka 3 dhoma gjumi, 2 sallone ndenje, Aneks gatimi, 2 WC, Ballkon. Pallati eshte me ashensor, banesa eshte ne katin e katert. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire, prane ish Parkut te Autobuzave (Rr Irfan Tomini) 10 min larg liqenit artificial, 15 min larg qendres dhe akses te menjehershem me unazen e re te Tiranes qe lodhet me qendren tregtare TEG. Parkim gjendet gjithmone perreth zones se pallatit 24/24.

The apartment is well furnished no need for further investments. It has 3 Sleeping rooms, 2 living rooms, dedicated cooking area, 2 WC, Balcony. There is also an elevator, the apartment is in the fourth floor. The area is very quiet, with easy access with the main streets of Tirana. It is 10 min away from the artificial lake of Tirana or the City Center. Free parking 24/24
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 657 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Njesia Bashkiake Nr.5, Rr Irfan Tomini, ish stacioni i fundit Tirana e Re, (Ish parku autobuzave), Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto