Apartamnet 2+1, Bllok, Tirana, Qera

€ 350 / Në muaj
  • 105 m
Numri References
RF209581
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Bllok
Kontakt
0696961697
Titulli
Apartamnet 2+1, Bllok
Prona ne
Qera
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
105 m
Siperfaqa totale
105 m
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Disponojmë një apartamant i cili ndodhet në një zonë shumë të preferuar të Tiranës, në hyrje të Bllokut. Ndodhet në katin e 5 ka sipërfaqe të bollshmë prej 105m2, me organizim shumë të mirë dhe kubaturë të rregullt. Përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen ë dhomave, salloni mjaft i bollshëm me ambjent gatimi më vete, dy dhomat e gjumit, 2 tualete, ku njëri ndodhet në njërën prej dhomave të gjumit dhe ballkoni i madh. Apartamentii është pjesërisht i mobiluar pasi pronari është në dipozicion ta mobiloj sipas dëshirës së klientit.

Për ta vizituar na kontaktoni.

    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • 106 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Bllok, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto