Apartment 1 + 1 me qera prane Qendres Kristal, Tirana, Qera

€ 250 / Në muaj
 • 165 m
Numri References
RF664088
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga Bill Klinton
Kontakt
0673333382
Titulli
Apartment 1 + 1 me qera prane Qendres Kristal
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
1+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
65 m
Siperfaqa totale
65 m
Tualete
1
Kati
3
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti gjendet ne katin e III-te te nje kompleksi te ri me ashensor dhe cdo sherbim te nevojshem.
Ky pallat pozicionohet ne rrugen Bill Klinton, prane qendres Kristal ne Tirane.
Hapesira e brendshme prej 65 m2 eshte e organizuar ne: sallon ndenje me ambient ngrenie e gatimi pak te vecuar, 1 dhome gjumi matrimoniale , 1 tualet dhe 1 ballkon.
Apartamenti ofrohet i mobiluar ne menyre moderne, ka kuzhine e dhome gjumi mjaft cilesore dhe eshte ne gjendje pothuajse te re.
Ndertesa ka oborr perpara dhe mundeson vendparkim.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 740 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Rruga Bill Klinton, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto