Jap vile 4kateshe me qera, Qera

€ 1.500,00 / Në muaj
 • 400 m
Numri References
RF652857
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Kombinat
Kontakt
00393273619897
Titulli
Jap vile 4kateshe me qera
Prona ne
Qera
Gjendja
Pjeserisht e mobiluar
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Vila
Siperfaqa
400 m
Siperfaqa totale
400 m
Kati
4
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Po
Ashensor
Jo
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Pershkrimi
Jap vile 4 kateshe me qera.Zone kryesore ne kombinat prane shkolles shyqyri peza.Me garazhd dhe oborr.Tel 0039/3273619897
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 270 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , Kombinat, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto